Johnny Depp sprzedaje pierwszy z pięciu eklektycznych Penthouse’ów w LA za 2,5 miliona dolarów

Jeśli miałeś ochotę kupić wszystkie apartamenty należące do Johnnego Deppa w Eastern Columbia Lofts, w budynku Art Deco w centrum Los Angeles szczęście Ci nie dopisało. Po miesiącu na rynku, pierwszy sprzedał się za 2,545 milionów dolarów.
Mieszkanie o dwupoziomowym designie jest największą jednostką mieszkalną użytkowaną przez aktora i składa się z dwóch sypialni, trzech łazienek, kuchni w stylu galowym i prywatnego tarasu z widokiem na miasto. Wall Street Journal poinformował, że aktor po raz pierwszy podał łączną cenę 12,78 miliona dolarów dla wszystkich pięciu apartamentów – zdecydował się zachować oryginalne układy każdego z nich, ale dodał drzwi, aby połączyć się z trzema i używał pozostałych dwóch jako pracowni artystycznej.
Choć nie jest jasne, czy Pan Depp, (53 lat), postanowił wystawić swoje posiadłości w wyniku jego bezowocnego rozwodu z aktorką Amber Heard, wiadomo, że wystawił również jego 15-sypialniany kompleks na południu Francji za sporą sumkę w kwocie 55 milionów dolarów. W zeszłym miesiącu była para osiągnęła porozumienie z panią Heard, byłą małżonką Depaa, która zapowiedziała , że przekaże swoje 7 milionów dolarów z podziału na cele charytatywne.